Kia Topkapı Yetkili Servis, Bakım Onarım, Yedek Parça



Servis

Servisimizde teknolojinin sunduğu en son cihaz ve ekipmanlarla konusunun uzmanı ve güler yüzlü kadromuz ile sizlere hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için çok önemli olan bakımlar için servis danışmanlarımızdan çalışma saatleri içerisinde 212 635 86 86 numaralı telefondan veya Servis randevu formudoldurarak randevu alabilirsiniz. Servisimiz, 4500m2 kapalı alanı olan plazamızda, 2250m2 olan servisimiz, her türlü mesleki ve iletişimle ilgili eğitimleri almış 40 uzman personeli ile hizmet vermektedir. Servis danışmanları tarafından aracınızla ilgili tüm istekler ve bulgular bilgisayar ortamında kaydedilir, müşteriye yapılacak işlemler hakkında eksiksiz ve tam bilgi verilir.

Eresin Topkapı otomotiv Portföyündeki tüm araçlar bilgisayar sistemi ile takip edilmektedir. 

KIA Master sertifikasına sahip uzman Servis Danışmanlarımız, Kabul ve Teslimat aşamasında, aklınıza gelebilecek her konuda sizi aydınlatabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Siz Kahvenizi yudumlarken aracınızın devam eden onarımını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Servis departmanımız olası kasko sigorta hasarları için Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Güneş Sigorta, Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Liberty Sigorta, Zurich Sigorta, Başak Sigorta, Genel Mafrre, Ray Sigorta ve Ankara Sigorta`nın anlaşmalı servisidir.

Servisteki işlemleriniz devam ederken bekleme salonunda ikramlarımızdan ve internet hizmetlerinden faydalanabilir,diğer modeller hakkında bilgi alabilir ve aksesuar çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.
Servisimizde aynı anda 30 araca güncel cihazlarla ve eğitimli 40 personeliyle hizmet vermektedir.

 

Serviste işlem gören her araç, teslim edilmeden önce yıkanmaktadır.
Sizlere hizmet için 7/24 emrinizdeyiz. 533 706 40 40
 
Çalışma Saatlerimiz :      Hafta içi  08:30 - 18:30 /  Cumartesi  08:30 - 13:00
                                        
   

Web Tasarım - Global Medya
Eresin Topkapı Otomotiv - Kia Motors © 2014 - Tüm hakları saklıdır.