Kia Topkapı | Varoluş AmacımızVaroluş Amacımız

Misyonumuz

Misyonumuz ; KIA felsefesi, politikaları, teknoloji ve standartları ile ERESİN otomotiv bilgi ve tecrübesi, vizyonu ve kalite politikası doğrultusunda; şirket hedef ve politikalarını belirleyerek müşterilerimize Araç Satış ve Satış Sonrasında en iyi hizmetleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz ; Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri konusunda eğitimli, tecrübeli , ulusal ve uluslar arası düzeyde başarılara imza atmış kaliteli personeli ve en son teknolojik donanımları ile, KIA araçları müşterilerimize tam olarak anlatarak onu kabul edip satın alma kararını vermelerini temin etmektir. Ayrıca, tek seferde doğru ve hızlı teşhis, tek seferde doğru çözüm seçenekleri ile müşteri memnuniyetini aşan hizmetleri sunarak müşterilerimizin üründen tam olarak memnun olmaları konularında , müşterilerimize KIA araçları satın alma hoşnutluğunu tatmış olmalarını sağlayan lider bir kuruluş ve marka olmaktır.

Eresin Topkapı Otomotiv müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkararak, en güvenilir ve tercih edilir KIA bayisi olmayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıklar belirlenmiştir:

- Satış ve Satış Sonrası faaliyetlerimizde % 100 Müşteri Odaklı Yaklaşımla hareket etmek.
- Sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak.
- Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetleri sunmak.
- Teknolojiyi yakından takip edip, edindiğimiz birikimi müşterilerimizin hizmetine sunmak.
- Personelimizin ve müşterilerimizin önerilerine her zaman açık olmak.
- Personelimize kalite bilincini yaymak,
- Bütün enerjimizi, müşterilerimize değer katmak için harcamak.
- Kalitede sürekliliği sağlamak ve kaliteyi sürekli yükseltmek.
- Personelimizin kişisel ve mesleki alanda kendilerini geliştirebilmeleri için, işbaşı eğitimi ve yetkili eğitim kurumlarındaki eğitim ve öğretimlerini sürekli kılmak.
- Sorunları zamanında tespit ederek etkili ve hızlı çözüm üretmek.
- Yeni fikirler geliştirmek ve bu konuda personelimizi teşvik etmek.
- Şirket içi ve şirket dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek.

Başta Genel Müdür ve üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Eresin Topkapı Otomotiv'in Kalite Politikası'nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludurlar.

Kalite Hedefleri

Eresin Topkapı Otomotiv ailesi olarak; müşteri memnuniyetiyle tanınmayı, servis kalitesiyle fark yaratmayı ve uyumlu çalışanlarıyla beraber ismini daha da çok duyurmayı hedefliyoruz.KIA felsefesi ve politikası, KIA Motors Teknolojisi, KIA Türkiye Bayi Standartları ve aynı zamanda 1974'den beri Otomotiv Sektörü'ndeki ERESİN Markasının bilgi birikimi ve tecrübesi doğrultusunda kalite hedefleri belirlenmektedir.

Müşteri Odaklılık

Müşteri odaklı bir firma olma sözümüzü müşterilerimize Satış ve Satış Sonrası en iyi hizmetleri, en iyi ürün seçeneklerini ve en iyi desteği sunarak sağlamaktayız.

Firmamız yönetimi ve tüm çalışanlarımız müşteri tatmininin arttırılması amacına yönelik olarak müşteri beklentilerinin belirlenmesi ve bu beklentilerin yerine getirilmesi için gerekli olabilecek faaliyetleri planlamakta ve uygulamaktadır. Müşteri beklentileri belirlenirken; ürün uygunluk beklentileri, ürün teslim ve teslim şartları beklentileri, ürün sorumluluğu beklentileri dikkate alınmaktadır.

Yönetim Taahhüdü

Firmamızda, kurulmuş olan Kalite Yönetim Sisteminin uygulanması, geliştirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi amacıyla, aşağıda belirtilen hususları da dikkate alarak liderlik prensibine uygun bir yönetim tarzını taahhüt eder.

• Firmamızın amacıyla tutarlı politika ve hedefler oluşturma
• İyileştirme projelerini destekleme ve gerektiğinde direkt katılım
• Çalışanların katılımını ve geliştirilmesini teşvik eden ortamın oluşturulması
• Firmamızın belirlediği hedefleri desteklemek ve gerekli olan kaynakları sağlamak
• Mevcut ve gelecekteki müşteri beklentilerini belirlemek, çalışanlara iletmek ve anlaşılmasını sağlamak
• Yönetimin gözden geçirilmesi toplantılarına katılmak ve burada alınan kararların uygulanabilmesi için gerekli olan desteğin ve kaynağın sağlanması
• Firmamızda yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere, müşteri şartlarının da yerine getirilmesinin önemini iletmek

Kalite Yönetim Sistemi Planlaması

Firmamızda yönetim; kurulmuş olan Kalite Yönetim Sisteminin TS-EN-ISO 9001:2000 standardının şartlarını bütünlüğünün sürdürülmesi için aşağıdaki hususları dikkate alarak planlamalar yapar.

• Firmamızca ihtiyaç duyulan bilgi ve becerilerin sağlanması
• Süreç iyileştirme plan ve projelerinin uygulanabilmesi için sorumluluk ve yetkilerin belirlenmesi
• İyileştirme ve geliştirme için gerekli olabilecek mali ve alt yapı kaynaklarının sağlanması

 


Web Tasarım - Global Medya
Eresin Topkapı Otomotiv - Kia Motors © 2014 - Tüm hakları saklıdır.