Kia Topkapı, Kia Yardım, Kia | Yol YardımYol Yardım

Herzaman Yanınızdayız

Her marka ve her model araç sahiplerimizin her türlü seyahatlerinde güvende olmaları ve her türlü şart altında yollarına devam edebilmelerini sağlamak amacıyla 365 gün ve 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 533 706 40 40 numaralı Yol Yardım telefonumuzu arayabilirsiniz.

Araçları Garanti Periyodu içinde olan, periyodik bakımlarını tam ve zamanında Yetkili Servislerimize yaptırmış olan araç sahiplerimiz, araçlarında seyahat halinde meydana gelebilecek garanti kapsamındaki arızalarında, Yol Yardım telefonunu aradıklarında yol kenarında yardım ve çekici hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Bu gibi durumlarda, ayrıca ücretsiz konaklama, kiralık araç, ulaşım veya aracı geri almak için seyahat etme gibi seçeneklerden bir veya bir kaçı arızanın onarım süresi ve tipine uygun olarak araç sahibine sunulabilecektir. Araçları garanti dahilinde olmayan araç sahiplerimiz de seyahatlerinde mağdur olmalarını engellemek amacıyla, ihtiyaç halinde ücreti karşılığında her türlü Yol Yardım hizmeti alabileceklerdir. Araç sahiplerimizin yol yardım hizmeti alırken garanti kapsamında değerlendirilebilmeleri için, araç ruhsatı ve garanti kitapçıklarını araçla beraber taşımaları gerekmektedir.
Web Tasarım - Global Medya
Eresin Topkapı Otomotiv - Kia Motors © 2014 - Tüm hakları saklıdır.